Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Подорожування залізничним транспортом

ImageНевдовзі – зимові свята. Звісно, не всі відзначатимуть їх вдома. Чи виникнуть на межі двох років складності з подорожуванням залізничним транспортом – ми дізнавалися на вокзалі станції Мелітополь.

У період новорічних свят – говорять залізничники, - пасажиропотік суттєво збільшується. Тому і придбати білети на потяг потрібного напрямку вдається не всім бажаючим. Зараз, за інформацією начальника залізничного вокзалу Тетяни Макарової, через Мелітополь проходить 24 поїзди у північному і стільки ж – у південному напрямках. Планується, що у дні свят їх кількість збільшиться на 16 пар. Додаткові состави будуть обслуговувати пасажирів з 25-го грудня до 8-го січня. Більшість з них прямуватиме московським напрямком, і тільки 3 – Харьковським та 1 – Львівським. Залізничники радять не зволікати з придбанням квитків, оскільки не виключено, що безпосередньо перед рейсами може виникати ажіотаж. Особливо це стосується поїздок з пересадками. З

За досвідом минулих років Укрзалізниця дійшла висновку, що менш за все громадяни подорожують у новорічну ніч, тому де які потяги з 31-го грудня на 1-ше січня в дорогу вирушати не будуть.

У зв’язку із цим на межі двох років не вдасться сісти на поїзди 82-й – Сімферополь-Харків, 12-й Сімферополь – Київ, 48-й – Севастополь – Донецьк та 138-й – Сімферополь – Кременчук, рейси яких новорічної ночі буде скасовано. Вже зараз залізничний вокзал станції Мелітополь прийняв 6 колективних заявок, що вирушають на свята у туристичні рейси. Здебільшого городяни прагнуть зустріти Новий рік у Києві, де буде встановлена головна ялинка країни, та Львові. Що стосується пільг на дитячі квитки – вони діють без змін. Правом безкоштовного проїзду користуються діти-сиріти та інваліди, квиток для дітей до 16 років обійдеться у 75 відсотків від його вартості. Спеціальних пільг на подорожування залізничним транспортом під час зимових канікул усім іншим Кабмін не передбачив.

Image

По матеріалам ТРК "Мелітополь"

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2021