Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення

4 березня 2008 року відбулося засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення. Голова комісії, заступник міського голови - Громико Сергій Петрович.

На засіданні міської ради було розглянуто 4 питання. а саме:

- заслухано інформацію Запорізької обласної адміністрації від 15.02.2008 № 01-36/0410 “Про стан травматизму невиробничого характеру в області у 2007 році”;

- про хід виконання вимог пожежної безпеки на ринку “Привокзальний”;

- про хід виконання регіональної програми “Безпечне житло” щодо протипожежного стану будівель підвищеної поверховості;

- про стан невиробничого травматизму в м. Мелітополі за 2007 рік”

З інформацією по першому питанню вступив голова комісії Громико С.П.

“Про хід конання вимог пожежної безпеки на ринку “Привокзальний” було заслухано директора ринку Кирилова Олександра Георгійовича та інспектора державного пожежного нагляду Кузменка Руслана Миколайовича. Заслухавши доповіді, комісія прийняла відповідне рішення, визначила строки виконання та конкретних виконавців.

Заслухавши інформацію інженера сектору нормативно-технічної роботи Мелітопольського міського управління головного Управління МНС України в Запорізькій області Коробко Олександра Геннадійовича та керівників КП” Житломасив”, КП “ЖКГ-2” “Про хід виконання регіональної програми “Безпечне житло” щодо протипожежного стану будівель підвищеної поверховості” міська рада з питань безпечної життєдіяльності населення визначила конкретних виконавців та шляхи вирішення питання.

З інформацією “Про стан невиробничого травматизму в м. Мелітополі за 2007” виступила головний спеціаліст з питань охорони праці управління праці, соціального захисту та житлових субсидій” Щибінська Олена Олександрівна.

За 2007 рік в м. Мелітополі за даними відділу охорони здоров’я було зареєстровано 5277 нещасних випадків невиробничого характеру, це на 829 нещасних випадків менше ніж за 2006 рік, в тому числі нещасних випадків, невиробничого характеру зі смертельними наслідками за поточний рік було зареєстровано 303, це на 6 смертельних нещасних випадків більше ніж за аналогічний період 2006 року.

За поточний період в порівнянні з аналогічним періодом 2006 року збільшилася кількість нещасних випадків, пов’язаних з самопошкодженням – 95, утопленням – 2, техногенним та стихійним лихом, дією сил природи – 1.

Протягом 12 місяців 2007 року в порівнянні з 12 місяцями 2006 року зменшилася кількість нещасних випадків випадкового падіння потерпілих – 36, випадкових отруєнь – 66, вбивства чи нанесення ушкоджень іншою особою – 195, випадковою дією механічних сил – 294, впливом екстремальних температур (крім пожеж) – 22, у порівнянні з поточним періодом 2007 року залишилися на такому ж рівні нещасні випадки, пов’язані з використанням або контактом з вогнепальною зброєю – 1, відсутні нещасні випадки, пов’язані з голодуванням або виснаженням, з дією випромінювань.

За 12 місяців 2007 року зареєстровано 852 нещасних випадки серед дітей віком до 14 років: це випадки, пов’язані з транспортом - 8, випадковою дією механічних сил - 115, випадковим падінням – 589, випадковим отруєнням –32, контактів з представниками флори і фауни – 52, вбивством чи нанесенням ушкоджень іншою особою – 18, утопленням – 2, впливом екстремальних температур (крім пожеж) – 20. Кількість нещасних випадків проти аналогічного періоду 2006 року зменшилася на - 67. Внаслідок травм загинуло 4 дитини.

За даними аналізу невиробничого травматизму протягом 5 років видно наступне:

за 2003 рік: травмовано 9538 осіб, загинуло 183 особи, травмовано дітей віком до 14 років – 850 осіб, загуло 3 особи;

за 2004 рік: травмовано 6195 осіб, загинуло 263 особи, травмовано дітей віком до 14 років – 1064 особи, 1 дитина загинула;

за 2005 рік: травмовано 6342 особи, загинуло 198 осіб, травмовано дітей віком до 14 років – 967 осіб, 6 дітей загинуло;

за 2006 рік: травмовано 6106 осіб, загинуло 297 осіб, травмовано дітей віком до 14 років – 919 осіб, 8 дітей загинуло;

за 2007 рік: травмовано 5277 осіб, загинуло 303 особи, травмовано дітей віком до 14 років – 852 особи, 4 дитини загинуло.

У порівняні з попередніми роками видно, що зменшилася чисельність травмованих осіб , разом з тим збільшилась чисельність загиблих осіб. З метою недопущення і зниження травматизму міська рада з питань безпечної життєдіяльності населення взаємодіє з відповідними організаціями, управліннями щодо вирішення питань безпеки життєдіяльності, зокрема, безпеки руху, пожежної безпеки, безпеки на водних об’єктах, а також для формування у громадян прагнення до здорового способу життя, негативного ставлення до вживання алкоголю, наркотиків, тощо.

Сприяє підготовці та випуску інформаційно-аналітичних матеріалів у друкованих засобах масової інформації про причини та наслідки аварій, нещасних випадків у побуті, а також про заходи з профілактики невиробничого травматизму.

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2021