|
Для всіх хто не байдужий серцем! |
03-23 травня 2010 року оголошено проведення 5-ї Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» по збору коштів для новонароджених дітей з різними вадами.
Міста та районні центри Запорізької області щорічно підтримують проведення цієї акції. Так, у 2009 році в Запорізькій області до проведення акції долучилися понад 200 шкіл, працювало понад 1000 волонтерів, у тому числі спільними зусиллями небайдужих громадян нашого міста було зібрано 5139,8 грн.
Проблема педіатрії обрана тематикою благодійної акції в цьому році, що свідчить про її актуальність та необхідність залучення благодійних внесків громадян, чуйних до чужого болю. Акція проходитиме в два етапи: - з 05 по 21 травня буде організована просвітницька робота щодо добровільної та усвідомленої допомоги новонародженим дітям з різними вадами з залученням засобів масової інформації; - 15 травня заплановано проведення фіналу акції – під час святкової програми до Міжнародного дня сім’ї.
В рамках святкової програми 15 травня передбачається проведення: - виставки дитячої художньої творчості; - святкового концерту дитячих творчих колективів міста. Запрошуємо всіх громадян міста долучитися до проведення Всеукраїнської акції допомоги новонародженим дітям з різними вадами під егідою доброти, щирості та ентузіазму.
Благодійництво може бути здійснено безпосередньо на розрахунковий рахунок за реквізитами: Одержувач: Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» ЄДРПОУ 34354227 р/р 2600901011888 в КФ ВАТ «Кредобанк» м. Київ МФО 321897 Найменування платежу: «Благодійний внесок на придбання медичного обладнання для Запорізької області».
Враховуючи соціальну спрямованість цієї акції, підтримку її проведення Державним комітетом телебачення і радіомовлення, Національними теле- та радіокомпаніями України, звертаємось до всіх засобів масової інформації міста щодо сприяння створенню інформаційного простору для її проведення та підтримки.
|