Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Збори колективних членів Асоціації «Власники житлових будинків Мелітополя»
 1 жовтня відбулися загальні збори колективних членів Асоціації «Власники житлових будинків Мелітополя» на яких були затверджені базові принципи розвитку житлово-комунального господарства м. Мелітополя на період з 2010 по 2015 років.

Базові принципи розвитку сфери ЖКГ міста Мелітополь.


1. Головна особа - власник житла (нежитлового приміщення), споживач комунальних послуг.

2. Споживачем ж/к послуг як у приватному, так і у багатоквартирному секторі є особа, яка володіє (проживає) у квартирі (будинку). 

3. Відповідальність за технічний стан багатоквартирного будинку покладається на його співвласників. Вони реалізують свої права та обов’язки через ОСББ, кооперативи (там, де вони поки ще існують).

4. Органи місцевого самоврядування відповідальні за створення рівних умов для підприємств (організацій), які працюють у сфері управління житловим фондом.

5. Органи місцевого самоврядування віддають приоритет тим будинкам, де створені та працюють ОСББ (кооперативи).

6. Громада міста стає членом усіх ОСББ, де є приміщення, які належить громаді.

7. Місто направляє усі свої бюджетні кошти (спрямовані на ремонт житлового фонду) виключно на будинки, у яких працюють ОСББ (кооперативи).

8. ОСББ (кооперативи), які отримали бюджетне фінансування, несуть повну відповідальність за цільове використання цих коштів.

9. Для забезпечення процесу управління житловим фондом у разі масового створення ОСББ, місто створює комунальні госпрозрахункові підприємства, які мають можливість укладання договорів управління або надання окремих послуг новоствореним ОСББ.

10. Рішенням сесії затверджується порядок розмежування зон відповідальності між управителями житла та організаціями, які надають послуги з водо- і теплопостачання.

11. Водоканал - комунальне підприємство. Вода продовжує надходити у місто із скважин. У разі приходу крупного інвестора можлива концесія з долею громади 51%. Угода обговорюється та затверджується публічно.

12. Тепломережа - або перетворення в ТОВ(ВАТ, ЗАТ) з долею громади 51% , або - комунальне підприємство.

13. Обленерго - боротьба з навязуванням лічильників загального обліку (п. 3.26 ПКЕЕ), з перекладанням обовязків по зведенню балансу електроенергії на управителів житловими комплексами.

14. Органи місцевого самоврядування лобіюють укладання прямих договорів виконавець послуги - кінцевий споживач.

15. Тарифна політика - не допускати популізму, зміна тарифів повинна проходити поступово, у разі росту мінімальної заробітної плати та енергоносіїв - автоматично.

16. Обов’язкове затвердження меж прибудинкових територій для усіх багатоквартирних будинків у 2010 - 2011р.р. за рахунок бюджету та силами органів виконавчої влади.

По житловому фонду додатково:

1.Організація на базі «Асоціації ВЖБМ» + навчальний заклад курсів навчання управителів житловими комплексами (голів, бухгалтерів, управителів).

2. Впровадження програми 50*50 при проведенні ремонтів житлового фонду (пріоритет - реконструкція мереж, енергозбереження).

3.Розробка та впровадження механізму направлення бюджетних коштів для проведення ремонтів житлового фонду безпосередньо на розрахунковий рахунок ОСББ (кооперативу).

4. Реалізація програми комплексної теплової модернізації багатоквартирних будинків (утеплення покрівель та фасадів, теплові насоси, сонячні батареї, «розумне» освітлення і тд.) з залученням :
- кредитних ресурсів;
- «зелених» коштів згідно Кіотського протоколу.

5. Термінове виведення багатоквартирних будинків за баланс ЖЕКів, перевірка договорів оренди додаткових приміщень у багатоквартирних будинках , направлення коштів , отриманих ЖЕКами від оренди цих приміщень виключно на капітальні ремонти у саме цих будинків.

6. Проведення капітальних ремонтів м’яких покрівель - виключно з залученням утеплюючих технологій (приклад - пінополіуретан).

7. Пілотний проект - одномоментна ліквідація ЖЕКів з автоматичною організацією ОСББ у всіх багатоквартирних будинках.

Асоціація «ВЖБМ»


< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2021