|
Засідання колегії обласної державної адміністрації |
|
Міський голова Сергій Вальтер 24 листопада 2010 року, візьме участь в засіданні колегії обласної державної адміністрації.
На засіданні колегії будуть розглянуті питання:
1. Про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України та розпоряджень голови облдержадміністрації з питань погашення заборгованості з виплат заробітної плати за підсумками 9 місяців 2010 року.
2. Про запобігання виникненню надзвичайної ситуацій внаслідок несприятливих погодних умов осінньо-зимового періоду 2010-2011 років, мінімізація їх наслідків.
3. Про організацію роботи та надання шефської допомоги Збройним Силам України ( на виконання Указу Президента України від 27.09.2010 № 918/2010).
4. Про покращення виконавської дисципліни та персональну відповідальність щодо забезпечення максимально якісного виконання завдань, визначених розпорядженнями голови облдержадміністрації, у встановленні терміни.
|