Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
"Первоцвіт – 2007"

ImageРозпорядження Мелітопольського міського голови від 19.02.2007 № 104-р „Про проведення операції "Первоцвіт –2007"

У зв’язку з початком масового цвітіння ранньовесняних рослин-первоцвітів, більшість видів яких потребує особливої охорони, на підставі законів України "Про охорону навколишнього природного середовища", "Про рослинний світ", з метою збереження рідкісних видів первоцвітів:

1. Провести в м. Мелітополі з 19.02.2007 по 28.04.2007 акцію "Первоцвіт–2007". Оперативну роботу зосередити в місцях збору, шляхах перевезення та ринках збуту рослин-первоцвітів. Операцію здійснювати спільними зусиллями органів місцевого самоврядування, Мелітопольського міжрайонного відділу екологічного контролю, Мелітопольського міського відділу УМВС України в Запорізькій області, Лінійного відділу міліції на станції Мелітополь УМВС України на Придніпровській залізниці.

2. Провідному спеціалісту прес-служби виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Старостенко Ю.В. забезпечити інформування населення про хід операції "Первоцвіт –2007".

3. Рекомендувати начальникам Мелітопольського міського відділу УМВС України в Запорізькій області Медведєву О.В. та Лінійного відділу міліції на станції Мелітополь УМВС України на Придніпровській залізниці Салусі О.О. вжити відповідних заходів у межах своєї компетенції, а також надавати працівників для участі у рейдових перевірках по попередній усній чи письмовій заявах начальника Мелітопольського міжрайонного відділу екологічного контролю Санька В.Г. або екологів виконавчого комітету Мелітопольської міської ради.

4. Всім вищезазначеним відповідальним виконавцям надавати оперативну інформацію щодо проведення акції екологам виконавчого комітету Мелітопольської міської ради (тел. 6-79-56), підсумкову інформацію в письмовому вигляді в термін до 01.05.2007 надати заступнику міського голови Рижкову О. М.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Рижкова О.М.

 

 

Міський голова                                                                                                                                 Д.В. Сичов

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2021