Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Інформаційна нарада

Image19 березня 2007 року в конференц-залі виконкому Мелітопольської міської ради відбулася щомісячна інформаційна нарада з керівниками структурних підрозділів Мелітопольської міської ради та виконкому, підприємств та установ міста, яку провів Мелітопольський міський голова Дмитро Сичов.

На нараді Мелітопольський міський голова Дмитро Сичов привітав голову профспілки підприємства КП „Водоканал” Любов Власенко, яка отримала звання „Кращий профспілковий лідер”, а нагороду віце-прем’єр-міністра України Володимира Рибака отримав головний інженер Водоканалу Сергій Васюренко.

Дмитро Сичов повідомив про свою роботу в області з питань бюджету та доповів, що найближчим часом очікуються обласні кошти на ремонт доріг у розмірі 900 тисяч гривень.

Начальник фінансового управління Алла Шахова довела до відома присутніх довідку про виконання місцевого бюджету за 2 місяці 2007 року.

Прибуткова частина загального фонду бюджету міста Мелітополя на 01.03.2007 виконана на 86,6% (при затвердженому плані 25 млн. 874,8 тис. грн., а фактичні надходження склали 22 млн. 399,7 тис. грн.).

За два місяці 2007 року бюджет міста Мелітополя отримав дотацій вирівнювання, які надходять із державного бюджету, в сумі 6 млн. 936,5 тис. грн., що склало 99,3% від запланованого об’єму.

Станом на 01.03.2007 отримано субвенцій із державного бюджету на суму 5 млн. 221,5 тис. грн. із запланованих 9 млн. 635,7 тис. грн., що склало 54,2%. План власних надходжень загального фонду виконано на 110,7% (при плані – 9 млн. 255,6 тис. грн., фактично надійшло – 10 млн. 241,7 тис. грн., позапланові надходження склали 986,1 тис. грн.).

Заступник Мелітопольського міського голови Олександр Рижков поінформував про проведення робіт по благоустрою міста комунальними службами. Керівництво міста Мелітополя має турботу про стан 32-х кілометрів дорожнього покриття загальноукраїнського значення та відповідно до діючого законодавства має наміри покласти на державу відповідне фінансування цього об’єкту, але затвердити це рішення повинна постанова Кабінету Міністрів України.

Заступник Мелітопольського міського голови Олена Дубініна поінформувала про організацію роботи по благоустрою міста до весняних свят і повідомила, що з приходом теплої пори року у нашому місті поновляться санітарні п’ятниці, свою лепту у благоустрій міста Мелітополя внесуть школярі, студенти та трудові колективи промислових та комунальних підприємств, а щодо прибирання місця культурного відпочинку мелітпольців – парку культури та відпочинку ім. Горького, то підключаться і городяни, і співпрацівники парку, головне завдання яких - забезпечити своєчасне вивезення сміття.

Інформацію про роботу міського відділу УМВС України в Запорізькій області по охороні громадського порядку, профілактиці злочинності і правопорушень на території міста Мелітополя до відома присутніх довів заступник начальника міського відділу УМВС України в Запорізькій області Сергій Астафьєв.

Голова координаційної ради промисловців при міському голові м. Мелітополя, директор ГРП «АвтоЗАЗ-Мотор» Горбань Володимир Степанович поінформував присутніх про результати засідання координаційної ради та про плани на майбутнє щодо благоустрою міста та покращення умов життя мелітопольців.

Олена Дубініна повідомила, що святковий концерт до Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва відбудеться в четвер, 22 березня 2007 року, о 16.00 в Палаці культури ім. Т. Г. Шевченка.

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2021