Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
міжвідомча нарада керівників правоохоронних та інших уповноважених державних органів

ImageВчора відбулась міжвідомча нарада керівників правоохоронних та інших уповноважених державних органів, органів місцевого самоврядування Запорізької області з порядком денним:

”Про стан виконання правоохоронними, іншими уповноваженими державними органами та органами місцевого самоврядування Запорізької області вимог законодавства, спрямованого на попередження злочинності та її рецидивних проявів за 5 місяців 2007 року”.

Вів засідання: прокурор Запорізької області Кулаков Валерій Вікторович. На нараді були присутні: Червоненко Євген Альфредович голова Запорізької обласної державної адміністрації, перший заступник голови обласної адміністрації Бережний Олександр Павлович, голова Запорізької обласної ради Нефьодов Олександр Степанович.

Від органів місцевого самоврядування виступив голова Мелітопольської міської ради Дмитро Вікторович Сичов. В своїй доповіді він повідомив, що в місті Мелітополі є багатий досвід співпраці з органами УВС. Постійно зміцнюється матеріальна база, придбано патрульний автомобіль ВАЗ-2104, 8 рацій 2-му патрульному батальйону в\ч 3033 внутрішніх військ МВС України, та 4 рації міському відділу УМВС. Два рази на місяць проводиться нарада з керівниками правоохоронних органів.

Але є і проблеми, одна з них - це відсутність достатньої кількості дільничних для опорних пунктів міста. Також на нараді Дмитро Вікторович зазначив, що в місті Мелітополі не вистачає співробітників ДАІ для наведення безпеки руху на дорогах міста, тому що підрозділи які обслуговують м. Мелітополь задіяні в Якимівському та Василівському районах, всього командний склад працівників МРЕЗ налічує 21 особу а це замало. А це відобразилось на кількості ДТП з жертвами.

По всім питанням були прийняті протокольні доручення.

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2021