Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
До уваги суб’єктів господарської діяльності!


 Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області повідомляє що, згідно з розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації від 17.12.2013 № 599 «Про затвердження заходів щодо організації ведення державного обліку, моніторингу та державного регулювання у сфері поводження з відходами на території Запорізької області», всім суб’єктам господарської діяльності необхідно провести інвентаризацію джерел утворення відходів і відходів виробництва та споживання, а звіти про інвентаризацію надати до Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької обласної державної адміністрації за формами, що додаються.

Продолжение материала
УВАГА! З 1 КВІТНЯ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ НЕРЕСТОВИЙ ПЕРІОД!

 

 У зв’язку з настанням 1 квітня 2017 року сезону тиші та періоду весняно-літньої заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Запорізької області, виникає нагальна необхідність посилення державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства з питань збереження, відтворення та використання водних біоресурсів.

Продолжение материала
состоялся субботник по благоустройству и озеленению трех городских скверов

 В рамках традиционной акции «Сделаем вместе свой город лучше!», инициированной городским головой Сергеем Минько, 25 марта состоялся субботник по благоустройству и озеленению трех городских скверов: возле здания “Укртелекома” на пересечении пр. Б. Хмельницкого и ул. Университетской, возле отеля “Воронцовский” на перектестке ул. Университетской и М. Грушевского, а также на Новом Мелитополе на перекрестке ул. Ногайской и В. Тимошенко. Также в городском парке им. Горького состоялась высадка аллеи “Деревья мира”.

Продолжение материала
Сезон тиші! Диких тварин не турбувати!

 

 Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області інформує, що відповідно до вимог Закону України від 9.04.2015 № 332 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу”, у період масового розмноження диких тварин, з 01 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів у природному середовищі, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах)".

Продолжение материала
ВИКОНКОМ ЗАКЛИКАЄ ДОТРИМуватись ЧИСТОТИ ТА ПОРЯДКУ НА ПРИЛЕГЛІЙ ТЕРИТОРІЇ

 

 Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради нагадує всім мешканцям міста, що дотримання чистоти та порядку на прилеглій території є обов’язком власника земельної ділянки перед містом та іншими мешканцями, адже їх приватна власність є складовою частиною міста та впливає на його зовнішній вигляд.

Продолжение материала
Про підтримку всесвітньої кампанії Година Землі-2017 в м. Мелітополі

 

 Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області повідомляє, що в Україні стартує всесвітня кампанія «Година Землі-2017», започаткована WWF (Всесвітнім фондом природи).

25 березня 2017 року о 20:30 за місцевим часом мільйони людей по всьому світу на одну годину символічно вимкнуть світло та побутові електроприлади в домівках і на робочих місцях в знак небайдужості до майбутнього Землі та беручи на себе зобов’язання піклуватися про природу щодня.  

Продолжение материала
Городская власть благодарит неравнодушных мелитопольцев за участие в субботниках

 

 Отдел по благоустройству и экологии исполкома выражает искреннюю благодарность за оказанную помощь в уборке территории парка возле железнодорожной станции 18.03.2017 г.

Продолжение материала
Первым весенним субботником положили начало возрождению железнодорожного парка
 

 В рамках традиционной акции «Сделаем вместе свой город лучше!», инициированной городским головой Сергеем Минько, работы по благоустройству и озеленению прошли в парке при железнодорожной станции, на ул. Героев Украины в районе ДЮСШ-1, а также в сквере и на территории ООШ-1.

Продолжение материала
В мэрии состоялось совещание по ситуации с загрязнением ручья Песчанского

 

 17 марта городской голова Сергей Минько провел совещание относительно ситуации с загрязнением ручья Песчанского несанкционированными промышленными стоками. На совещании присутствовали представители Национальной полиции, СБУ, экоинспекции, а также предприятий, стоки которых могут попадать в ручей.

 

Продолжение материала
Стартует ежегодная акция «СДЕЛАЕМ ВМЕСТЕ СВОЙ ГОРОД ЛУЧШЕ!»

 

В рамках ежегодной акции «СДЕЛАЕМ ВМЕСТЕ СВОЙ ГОРОД ЛУЧШЕ!» 18.03.2017 будет проходить субботник по уборке «Парка возле железнодорожной станции»

Учащиеся Мелитопольского строительного центра профессионально-технического образования (бывшие ПТУ № 12 и ПТУ № 24), работники ГУ «Узловая больница станции Мелитополь «Приднепровская железная дорога», ДК Железнодорожников, ДЮСШ № 1, ПП «Орион», кафе «Украина», представители крымско-татарского общества и волонтеры очистят территорию заповедного объекта от сухих веток, мусора и прошлогодней листвы.

Начало субботника в 9.00. Всех участников мероприятия ПП «Орион» и кафе «Украина»напоят бесплатным вкусным чаем.

<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 61 - 70 из 201

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2021