Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Спалювати сміття шкідливо для здоров’я!

 Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради повідомляє, що в місті проводиться широка кампанія щодо недопущення спалювання сухого листя, гілок та сміття і постійно здійснюються заходи з попередження та недопущення розведення багать на території міста.

Продолжение материала
Виконання заходів по знищенню карантинних рослин і бур’янів
   

 З 01.04.2016 до 07.09.2016 включно відділом з благоустрою та екології виконавчого комітету Мелітопольської міської ради проведено 98 рейдів щодо боротьби з карантинними рослинами, надано 125 приписів, складено 23 протоколи про адміністративне правопорушення, за несвоєчасне знищення карантинних рослин і бур’янів. Направлено листи землевласникам та землекористувачам міста щодо необхідності постійного проведення боротьби з карантинними рослинами і своєчасного покосу трави на прилеглих та підзвітних територіях. Керівникам підприємств, установ і організацій надіслано 48 телефонограм з зазначеного питання.

Продолжение материала
Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради повідомляє
 

 До відома мешканців міста, які відвідують парк ім. Горького, та суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність на території парку!

 
Продолжение материала
Відділ з благоустрою та екології виконкому нагадує
   

 Відповідно до Порядку планування та фінансування природоохоронних заходів з обласного та місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища, затвердженого розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації від 03.02.2014 № 24, та Положення про Мелітопольський міський фонд охорони навколишнього природного середовища, затвердженого рішенням 59 сесії Мелітопольської міської ради VІ скликання від 22.08.2014 № 6/7, юридичні особи, які мають пропозиції щодо поліпшення якості навколишнього природного середовища та забезпечення екологічної безпеки населення, мають право подавати Запити до Запорізької обласної державної адміністрації, виконавчого комітету Мелітопольської міської ради, райдержадміністрації для вирішення питання про повне або часткове фінансування цих заходів.

Продолжение материала
Відділ з благоустрою та екології виконкому закликає відмовитись від спалювання сміття та сухої трави
 

 З кожним днем наше місто змінюється, помітно поліпшується зовнішній вигляд та благоустрій міських територій, упорядковуються території підприємств, установ, присадибних ділянок громадян. Але такі прибирання нерідко супроводжуються спалюванням зібраного сміття, сухої трави та листя.

Продолжение материала
«Простір-2016»
 

 Звіт про проведення профільного еколого-краєзнавчого наметового табору «Простір-2016» + фото

 

17 червня – Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами

 

 17 червня 1994 року була прийнята Конвенція ООН про боротьбу з опустелюванням. Цей день міжнародна спільнота відзначає, як Всесвітній день боротьби з опустелюванням. Україна приєдналася до Конвенції в 2002 році згідно із Законом України від 04 липня 2002 року №61-ІV. В рамках Конвенції, опустелювання розглядається не як процес утворення пустель, а як будь-яка деградація земель під впливом природних чи антропогенних чинників. Саме тому, сторонами Конвенції на сьогодні є 193 країни світу.

Продолжение материала
відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Екологія – філософія існування людства"
   

 26 травня 2016 року в МІДМУ "КПУ" відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Екологія – філософія існування людства".

 Конференція започаткована за сприяння виконавчого комітету Мелітопольської міської ради з метою акцентування уваги громадськості на важливих екологічних питаннях нашого регіону.

Продолжение материала
Гості з Луцька ділилися з мелітопольцями досвідом щодо поводження з тваринами

 

8 червня на базі Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» відбулась відкрита нарада щодо поводження з тваринами. Відкрив нараду заступник міського голови, голова постійно діючої комісії з питань поводження з тваринами Сергій Павленко.

Також за запрошенням відділу з благоустрою та екології в нараді взяли участь фахівці з м. Луцька - директор КП «Ласка» Луцької міської ради Богдана Новарчук та лікар ветеринарної медицини цього КП Сергій Вознюк. Вони презентували свій успішний досвід у вирішенні проблем безпритульності тварин та співпраці з міжнародними організаціями.

Продолжение материала
Влада області привітала працівників ЗМІ з Днем журналіста
 

 Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль та голова обласної ради Григорій Самардак привітали журналістів регіону з  професійним святом. У вітальному слові очільник регіону зазначив, що одним із пріоритетів життєдіяльності області залишається консолідація суспільства, яка набагато залежить від того, під яким кутом людям подається інформація.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 91 - 100 из 201

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2021