Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Управління соціального захисту населення інформує
   

 

  Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області повідомляє, що протягом травня 2020 року проведена повідомна реєстрація 6 колективних договорів та 3 змін та доповнень до колективних договорів підприємств (установ, організацій) м. Мелітополя, а саме:Продолжение материала
Шановні відвідувачі управління соціального захисту населення!
   

 

    У зв’язку з ремонтними роботами щодо аварії на лінії телефонного зв’язку деякі контактні телефони управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області за адресою: пр. Богдана Хмельницького, 68А тимчасово не працюють.Продолжение материала
Управління соціального захисту населення інформує
   

 

    Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області повідомляє, що протягом квітня 2020 року проведена повідомна реєстрація 2 колективних договорів підприємств (установ, організацій) м. Мелітополя, а саме:Продолжение материала
Управління соціального захисту населення інформує
   

 

  5 травня 2020 року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми» щодо надання допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до першої і другої групи платників єдиного податку, та щодо додаткових соціальних гарантій особам, які втратили роботу під час карантину та зареєструвалися в службі зайнятості.Продолжение материала
Шановні працівники, роботодавці, колеги!
 

   28 квітня традиційно відзначається Всесвітній день охорони праці з метою привернення уваги до запобігання нещасним випадкам на виробництві та профілактики професійних захворювань.

Продолжение материала
Управління соціального захисту населення інформує
  

 Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 лютого 2020 № 112 «Деякі питання виплати у 2020 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», виплати до Дня пам’яті, примирення та Перемоги над нацизмом у Європі (до 5 травня), будуть здійснюватися у таких розмірах:

Продолжение материала
УСЗН інформує
 

    З метою інформування керівників підприємств, установ та організацій міста всіх форм власності, які використовують найману працю, та голів профспілкових організацій управління соціального захисту населення інформує про звернення голів Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізької обласної ради профспілок та Ради Запорізької обласної федерації роботодавців щодо проведення колективно-договірної кампанії в області.

 

Продолжение материала
УСЗН інформує
 

   Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області, повідомляє, що протягом січня-березня 2020 року проведена повідомна реєстрація 7 колективних договорів та 53 змін та доповнень до колективних договорів підприємств (установ, організацій) м. Мелітополя.

 

Продолжение материала
Управління соціального захисту населення інформує
   

 Фінансові та підсумкові звіти громадської організації “Мелітопольська міська організація ветеранів України” та підсумковий висновок від управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради за результатами моніторингу виконання проєкту “Соціальна підтримка ветеранів та заходи патріотичного виховання молоді”.


Продолжение материала
Светлана Бойко сообщила о результатах работы УСЗН за март 2020 года
   

 По состоянию на 27 марта управлением социальной защиты населения сформированы выплатные ведомости за март 2020 года на выплату жилищных субсидий для 13331 семьи на общую сумму 12 млн. 529 тыс. грн.


Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 21 - 30 из 249

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2021