E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Адреса: 72312, Запорізька обл.
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
Мелітопольський спортсмен з сумо став переможцем змагань за Кубок Європи

Мелітопольський провідний спортсмен Сергій Соколовський у складі національної збірної команди України з сумо повернувся з рейтингових змагань за Кубок Європи, які відбулися в місті Вінні (Естонія).

У змаганнях взяли участь понад півсотні спортсменів з шести країн (Україна, Росія, Естонія, Польща, Грузія, Німеччина).

У ваговій категорії понад 115 кг Сергій став володарем Кубку та зробив свій вагомий внесок у перемогу команди.

Рейтинговим змаганням передував чемпіонат України, який відбувся у березні в місті Луцьк. Наш сумоїст завоював 9 золотих медалей (6 в особистому та 3 в командному заліку).

За підсумками виступу у віковій групі до 21 року, до 23 років та серед чоловіків у ваговій категорій 115+, в «абсолютке» та у командному заліку нашому спортсмену не було рівних.

Тренується Сергій Соколовський під керівництвом тренерів Руслана Куксова та Володимира Соболя.

Управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради вітає із вдалим виступом та бажає з легкістю вибороти ліцензію для участі у Всесвітніх іграх, які відбудуться в 2021 році в місті Бірмінгем, штат Алабама, в Америці.