E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
Мелітопольські спортсмени завоювали 6 медалей на Кубку України з кіокусін карате

24 листопада 2018 року в м. Полтава пройшов Кубок України з кіокусін карате у розділі «Куміте» серед дітей, юнаків та дівчат, юніорів та юніорок.

Мета та завдання:

- Пропаганда здорового образу життя серед підростаючого та молодого покоління;

- Подальший розвиток виду спорту кіокусін і популяризація в Україні;

- Вибір сильніших спортсменів до складу збірної команди України.

Змагання зібрали близько 360 учасників, представлених з Київської, Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської, Полтавської областей та республіки Молдова.

Змагання проводились в розділі «куміте» відповідно до Правил Міжнародної Організації «Kyokushin World Federation» / «Всесвітня Федерація Кіокусін» згідно з олімпійською системою.

У загальному заліку спортсмени збірної команди завоювали 6 медалей і показали наступний результат. Чемпіонами стали: Коломоєць Михайло (тренер А. Жорняк); Нікіфоров Миколай (тренер А. Зінченко). Срібні призери: Щербань Володимир, Фурунжиєв Максим (тренер А. Зінченко). Бронзові призери: Генова Дар’я (тренер А. Жорняк); Лимар Андрій (тренер А. Зінченко).

Спортсмени мелітопольської команди підготовлені тренерами Жорняком Андрієм і Зінченко Анатолієм.

Учасники змагань, які посіли 1-2-3 місця в своїх вагових категоріях, були нагороджені грамотами, медалями та кубками.