Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Засідання виконкому 17.09.2020

 
     17 вересня 2020 року о 09.00 у конференц-залі виконкому (вул. М. Грушевського, 5) відбудеться
засідання виконавчого комітету Мелітопольської міської ради.

Засідання транслюватиметься онлайн.

 

 

До уваги представників ЗМІ!

У зв’язку з необхідністю дотримання карантинного режиму прохання утриматись від відвідування будівлі виконкому та скористатись онлайн-трансляцією.


Порядок денний:

1. Планові питання:

1) Про виконання міської програми «Оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки» у 2020 році.

Доповідач: Ірина ДОНЕЦЬ – начальник управління соціального захисту населення

2) Про затвердження мережі класів, груп у закладах освіти м. Мелітополя на 2020/2021 навчальний рік.

Доповідач: Ірина ЩЕРБАК – начальник управління освіти

2. Питання захисту прав дітей:

Про встановлення статусу дитині – 1.

Про влаштування дитини до державного закладу на повне державне утримання – 1.

Про встановлення опіки над дитиною – 1.

Про визначення способу участі у вихованні дитини – 1.

Про надання дозволів на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право власності або користування яким мають діти – 4.

Про відмову в наданні дозволу на вчинення примусової реалізації нерухомого майна, в якому право користування мають діти – 1.

Про затвердження висновку до суду щодо визначення способу участі у вихованні дитини – 1.

Про затвердження висновку до суду щодо визначення місця проживання дитини – 1.

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав – 2.

Про підготовку позову органу опіки та піклування про позбавлення батьківських прав – 4.

Про підготовку висновку про недоцільність скасування усиновлення дитини – 1.

Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів – 3.

Про доцільність влаштування дитини до державного закладу на пансіон за заявою батьків – 1.

Доповідач: Ольга ПРОКОПЕНКО – начальник служби у справах дітей

3. Питання соціального захисту:

1) Про виплату допомоги на поховання.

Доповідач: Ірина ДОНЕЦЬ – начальник управління соціального захисту населення

2) Про грошову допомогу.

Доповідач: Сергій ГРУДНЄВ – начальник відділу по зверненнях, прийому громадян та захисту прав споживачів

3) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 12.12.2019 № 250/8 «Про створення комісії з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб …» та втрату чинності рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 06.08.2020 № 135/3.

Доповідач: Ольга ГРИЦАЄНКО – виконуючий обов’язки директора територіального центру соціального обслуговування, заступник директора

4. Фінансові питання:

1) Про затвердження штатної чисельності структурних підрозділів управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області, додаткових посад, не передбачених типовими штатними нормативами, підпорядкованих закладів та установ управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області та втрату чинності рішень виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 29.01.2015 № 18, від 24.09.2015 № 178, від 08.09.2016 №169/2, від 22.09.2016 № 183/2, від 13.10.2016 №201/2, від 23.03.2017 № 52/1, від 22.02.2018 №36/1, від 07.03.2018 №47, від 27.06.2018 № 133/2.

Доповідач: Ірина ЩЕРБАК – начальник управління освіти

5. Житлові питання:

1) Про прийняття на квартирний облік.

2) Про прийняття на квартирний облік внутрішньо переміщених осіб.

3) Про надання ордерів на житлові приміщення внутрішньо переміщеним особам.

Доповідач: Тетяна КОВАЛЕВСЬКА – виконуючий обов’язки директора департаменту реєстраційних послуг, начальник відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб- підприємців

6. Питання комунальної власності:

1) Про здійснення КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі будівлі господарського корпусу по вул. Кізіярській, 48 на баланс КНП «Територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом оперативного управління.

2) Про здійснення КНП «Територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі частини будівлі по просп. Б. Хмельницького, 46/9 на баланс КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом оперативного управління.

3) Про здійснення КНП «Територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі вбудованих нежитлових приміщень по вул. Брів-ла-Гайард, 6 на баланс КП «Комунальна власність» Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом господарського відання.

4) Про здійснення управлінням молоді та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі вбудованого нежитлового приміщення по вул. Героїв України, 33/1 на баланс КУ «Водно - спортивний комплекс» Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом оперативного управління.

5) Про здійснення управлінням молоді та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі установки котельні модульної для виробництва пари та гарячої води на баланс КУ «Водно - спортивний комплекс» Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом оперативного управління.

6) Про здійснення КП «Центральна міська аптека № 171» Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі дров на баланс КНП «Територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом оперативного управління.

Доповідач: Дмитро КОТЛОВ – начальник управління комунальною власністю

7. Питання зовнішньої реклами:

1) Про надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами КП «Комунальна власність» Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Доповідач: Дмитро КОТЛОВ – начальник управління комунальною власністю

8. Питання житлово-комунального господарства:

1) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 28.03.2019 № 70 «Про затвердження списку громадських інспекторів з контролю за санітарним станом в місті виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області, надання повноважень громадським інспекторам з контролю за санітарним станом в місті виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення …» зі змінами.

Доповідач: Олексій ГРОМИКО – начальник відділу з благоустрою та екології

9. Питання торговельної діяльності:

1) Про організацію торгівлі сільськогосподарською продукцією.

Доповідач: Ірина ФУРСОВА – начальник управління з розвитку підприємництва та промисловості

10. Інші питання:

1) Про перспективний план роботи виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області на IV квартал 2020 року.

Доповідач: Федір ОВЧАРЕНКО – виконуючий обов’язки начальника організаційного відділу департаменту протокольної служби міського голови, завідувач сектора з планування та організаційної роботи

2) Про проведення призову громадян України 1993-2002 років народження на строкову військову службу восени 2020 року.

3) Про організацію роботи з допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання молоді у 2020/2021 навчальному році.

Доповідач: Юрій МІСЯК – старший офіцер відділення комплектування Мелітопольського об’єднаного міського військового комісаріату

4) Про затвердження адреси розташування територіального підрозділу та віддаленого робочого місця адміністратора Центру надання адміністративних послуг м. Мелітополя.

5) Про затвердження графіків роботи та прийому суб’єктів звернення Центру надання адміністративних послуг м. Мелітополя та його територіального підрозділу, віддаленого робочого місця адміністратора, у тому числі пересувного.

Доповідач: Наталя АЛЬОХІНА – начальник відділу адміністративних послуг

6) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 22.12.2019 № 259 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області на 2020 рік».

Доповідач: Юрій ЗАХАРЧУК – начальник управління соціально- економічного розвитку міста

7) Про зняття з контролю рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 22.08.2019 № 178 «Про допризовну підготовку юнаків у 2019-2020 навчальному році».

Доповідач: Оксана КІРЧЕВА – начальник відділу з питань контролю


< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2021