Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Засідання виконкому 06.05.2021

06.05.2021 року о 09.00 у конференц-залі виконкому (вул. М. Грушевського, 5) відбудеться засідання виконавчого комітету Мелітопольської міської ради.

Засідання транслюватиметься онлайн.

 

До уваги представників ЗМІ!

У зв’язку з необхідністю дотримання карантинного режиму прохання утриматись від відвідування будівлі виконкому та скористатись онлайн-трансляцією.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Питання захисту прав дітей: 35 рішень

Доп. Світлана БОЙКО – начальник служби у справах дітей.

2. Питання опікунської ради: 2 рішення

Доп. Ірина ДОНЕЦЬ – начальник управління соціального захисту населення.

3. Питання соціального захисту:

1) Про грошову допомогу.

Доп. Сергій ГРУДНЄВ – начальник відділу по зверненнях, прийому громадян та захисту прав споживачів.

4. Питання комунальної власності:

1) Про здійснення управлінням фізичної культури та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі комунального майна на баланс КУ «Водно-спортивний комплекс»  Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом оперативного управління.

2) Про здійснення КНП «Територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі комунального майна  з правом оперативного управління на баланси виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області, управління соціального захисту Мелітопольської міської ради Запорізької області, управління фізичної культури та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області, КНП «Мелітопольський міський пологовий будинок» Мелітопольської міської ради Запорізької області, КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Мелітопольської міської ради Запорізької області та КУ «Агенція розвитку Мелітополя» Мелітопольської міської ради Запорізької області.

3) Про здійснення фінансовим управлінням Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі комунального майна на баланс виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом оперативного управління.

4) Про здійснення КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі комунального майна на баланси КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Мелітопольської міської ради Запорізької області та КУ «Інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом оперативного управління.

5) Про здійснення КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі комунального майна на баланси КНП «Територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» Мелітопольської міської ради Запорізької області та КНП «Мелітопольський міський пологовий будинок» Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом оперативного управління.

6) Про здійснення КНП «Територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі нерухомого майна, розташованого по  вул. Українській, 21, на баланс КНП «Центр надання соціальних послуг та медичної реабілітації» Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом оперативного управління.

7) Про здійснення управлінням житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі  комунального майна на баланс КП «Мелітополькомунтранс» Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом господарського відання.

8) Про здійснення КНП «Територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі комунального майна на баланс КНП «Центр надання соціальних послуг та медичної реабілітації» Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом оперативного управління.

9) Про здійснення КНП «Мелітопольський міський пологовий будинок» Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі комунального майна на баланс КНП «Територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом оперативного управління.

Доп. Дмитро КОТЛОВ – начальник управління комунальною власністю.

5. Питання будівництва та реконструкції:

1) Про передачу на баланс управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області витрат по об’єктах.

Доп. Вікторія РЕПАШЕВСЬКА - директор департаменту капітального

будівництва та житлово-комунального господарства ММР ЗО.

6. Житлові питання:

1) Про прийняття на квартирний облік.

2) Про внесення квартири до списку службового житла.

3) Про прийняття на квартирний облік.

4) Про прийняття на квартирний облік.

5) Про внесення змін у справу квартирного обліку.

6) Про продовження терміну проживання у гуртожитку.

Доп. Сергій КАСЯРУМ - директор департаменту реєстраційних послуг Мелітопольської міської ради.

7. Архітектурні питання:

1) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради від 28.01.2021  № 21/3 “Про затвердження складу технічної комісії по розміщенню тимчасових споруд та втрату чинності рішення  виконавчого комітету Мелітопольської міської ради від 12.09.2019 № 187/3”.

2) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мелітопольської  міської ради від 28.01.2021 № 21/2 “Про внесення змін до рішення виконавчого  комітету    Мелітопольської   міської   ради   від   12.09.2019 № 187/4”.

3) Про надання спеціального зонального погодження.

Доп. Олена БЕСПЕРСТОВА - начальник управління містобудування та архітектури.

8. Питання житлово-комунального господарства:

1) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 21.07.2011 № 140 та втрату чинності рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 22.08.2019 № 177/2.

Доп. Вікторія РЕПАШЕВСЬКА - директор департаменту капітального будівництва та житлово-комунального господарства ММР ЗО.

9. Інші питання:

1) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 02.07.2020 № 115/1.

2) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 02.07.2020 № 115/2.

3) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 25.06.2015 № 105/4.

Доп. Ірина ДОНЕЦЬ – начальник управління соціального захисту населення.

4) Про  внесення змін до рішення  виконавчого комітету  Мелітопольської міської ради Запорізької області від 20.07.2020 № 131 та втрату чинності рішення  виконавчого комітету  Мелітопольської міської ради Запорізької області від 14.01.2021 № 1/1.

Доп. Світлана БОЙКО - начальник служби у справах дітей.

5) Про затвердження складу міської комісії з питань боротьби зі злочинністю при виконавчому комітеті Мелітопольської міської ради Запорізької області, Положення про міську комісію з питань боротьби зі злочинністю при виконавчому комітеті Мелітопольської міської ради Запорізької області  у  новій редакції та  втрату чинності рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 14.06.2018 № 129.

Доп. Максим БЄЛЬЧЕВ - начальник управління з внутрішньої політики, взаємодії з правоохоронними органами та громадськістю.

6) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 13.09.2018 № 198/4 та втрату чинності рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 31.10.2019 № 221/1.

7) Про затвердження Положення про департамент реєстраційних послуг Мелітопольської міської ради Запорізької області в новій редакції та втрату чинності рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 30.12.2020 № 259.

Доп. Сергій КАСЯРУМ - директор департаменту реєстраційних послуг Мелітопольської міської ради.

8) Про затвердження Положення про управління з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Доп. Катерина ЛОМНИЦЬКА – начальник управління з питань надзвичайних ситуацій.

9) Про затвердження Положення про управління з розвитку підприємництва та  промисловості виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області в новій редакції та втрату чинності рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від від 06.08.2020 №143.

10) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 19.11.2020 № 222.

Доп. Ірина ФУРСОВА - начальник управління  з розвитку підприємництва та промисловості.

        

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2021