Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Засідання виконкому 10.06.2021

10.06.2021 року о 09.00 у конференц-залі виконкому (вул. М. Грушевського, 5) відбудеться засідання виконавчого комітету Мелітопольської міської ради.

Засідання транслюватиметься онлайн.

 

До уваги представників ЗМІ!

У зв’язку з необхідністю дотримання карантинного режиму прохання утриматись від відвідування будівлі виконкому та скористатись онлайн-трансляцією.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Питання захисту прав дітей: 17 рішень

Доп. Світлана БОЙКО – начальник служби у справах дітей.

2. Питання опікунської ради: 4 рішення

Доп. Ірина ДОНЕЦЬ – начальник управління соціального захисту населення

3. Питання соціального захисту:

1) Про грошову допомогу.

Доп. Сергій ГРУДНЄВ – начальник відділу по зверненнях, прийому громадян та захисту прав споживачів.

4. Питання комунальної власності:

1) Про здійснення КНП «Центр надання соціальних послуг та медичної реабілітації» Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі комунального майна на баланс управління комунальною власністю Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом оперативного управління та на баланс КП «Мелітополькомунтранс» Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом господарського відання.

2) Про здійснення управлінням соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області та КУ «Агенція розвитку Мелітополя» Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі комунального майна на баланс виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом оперативного управління.

3) Про здійснення управлінням комунальною власністю Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі нерухомого майна, розташованого по вул. Михайла Грушевського, 10, на баланс КП «Комунальна власність» Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом господарського відання.

4) Про здійснення КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі комунального майна на баланс КНП «Територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом оперативного управління.

 5) Про здійснення КНП «Територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі нерухомого майна, розташованого по вул. Кізіярській, 48 на баланс КП «Центральна міська аптека № 171» Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом господарського відання.

Доп. Дмитро КОТЛОВ – начальник управління комунальною власністю.

6) Про передачу продуктових наборів.

Доп. Ірина ДОНЕЦЬ – начальник управління соціального захисту населення.

5. Житлові питання:

1) Про прийняття на квартирний облік внутрішньо переміщених осіб.

2) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 06.05.2021 № 102/1.

3) Про виключення квартир зі списку службового житла.

Доп. Сергій КАСЯРУМ - директор департаменту реєстраційних послуг Мелітопольської міської ради.

6. Питання житлово-комунального господарства:

1) Про звільнення території від самовільно розміщеного  майна.

Доп. Олексій ГРОМИКО - начальник відділу з благоустрою та екології.

7. Питання освіти, культури та молодіжної політики:

1) Про надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку.

Доп. Ірина ЩЕРБАК - начальник управління освіти.

8. Питання торговельної діяльності:

 

1) Про затвердження інформаційних та технологічних карток і механізму оскарження результатів надання адміністративної послуги “Погодження режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг на території м. Мелітополя”.

2) Про затвердження Порядку надання одноразової допомоги на відкриття власної справи демобілізованим учасникам антитерористичної операції та учасникам  операції об’єднаних сил.

Доп. Ірина  ФУРСОВА - начальник управління  з розвитку підприємництва та  промисловості.                      

9. Інші питання:

1) Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд некомерційного призначення — металевих гаражів у місті Мелітополі.

Доп. Олексій ГРОМИКО - начальник відділу з благоустрою та екології.

2) Про затвердження графіків роботи та прийому суб’єктів звернення у Центрі надання адміністративних послуг м. Мелітополя, його територіальних підрозділах, віддалених, у тому числі пересувних робочих місцях адміністраторів, графіку прийому громадян спеціалістами КП «Водоканал» Мелітопольської міської ради Запорізької області, ТОВ «Тепло – Мелітополь», «Умвельт Мелітополь» з комунальних та консультаційних послуг, а також втрату чинності рішень виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 24.12.2020 № 251, 14.01.2021 № 8.

Доп. КАРПУШИНА І. - начальник управління адміністративних послуг.

3) Про затвердження складу Координаційної ради з питань розвитку та підтримки громадських об’єднань та організацій осіб з інвалідністю у новій редакції та втрату чинності рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 21.05.2020 № 87/1.

Доп. Ірина ДОНЕЦЬ – начальник управління соціального захисту населення.

4) Про створення комісії з надання житлових приміщень з фонду житла соціального призначення для осіб з числа дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківского піклування, затвердження її складу, Положення про неї, Порядку надання житлових приміщень з фонду житла соціального призначення для осіб з числа дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківского піклування та втарту чинності рішень виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 12.12.2019 № 250/7, від 16.04.2019 № 72/2 та від 18.02.2021 № 39/5.

5) Про створення комісії з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у м. Мелітополі, затвердження її складу та Положення, Порядку надання в тимчасове користування житлових приміщень з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у м. Мелітополі та втрату чинності рішень виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 12.12.2019 № 250/8 та від 17.09.2020 № 1683.

Доп. Сергій КАСЯРУМ - директор департаменту реєстраційних послуг Мелітопольської міської ради.

6) Про затвердження Положення про уповноважену особу багатоквартирного  (-их) будинку (-ів) та втрату чинності рішень виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 22.12.2011 № 223 та від 13.06.2019  № 125.

Доп. Юрій ЗАХАРЧУК - начальник управління соціально-економічного розвитку міста.

7) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 07.03.2018 № 51/1 «Про затвердження Порядку видачі дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами в місті Мелітополі».

Доп. Дмитро КОТЛОВ – начальник управління комунальною власністю.

8) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 12.03.2020 № 61 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 27.12.2010 № 317 зі змінами та втрату чинності рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 19.03.2015 № 48».

Доп. Федір ОВЧАРЕНКО - начальник організаційного відділу.

 

 

 

 

 

 

 

 

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2021