E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
1 серпня у Мелітопольському районі відбулись традиційні видовищні спортивні змагання

Змагання проходять в рамках проекту “Турнір поколінь”, ініціатором якого є народний депутат України Сергій Мінько. Збирають любителів спорту вже 21-ий раз.

21-ий за рахунком турнір отримав свою нинішню назву 7 років тому. До цього змагання називалися «Пенталіада», тому що включали в себе, як правило, п'ять основних спортивних дисциплін. З 2017 року змагання в рамках проекту “Турнір поколінь” внесені до міського календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області.
      В цьому році 1 серпня спортсмени традиційно позмагалися у чемпіонаті міста з триатлону, чемпіонаті міста з велосипедної індивідуальної шосейної гонки з роздільним стартом на 35 км та у дитячій спартакіаді. Триатлон пройшов в особистому та командному заліку за олімпійськими стандартами: плавання 1,5 км, велогонка 40 км, біг 10 км.

У змаганнях взяли участь більше 150 спортсменів, в тому числі представники влади - народний депутат України Сергій Мінько, Мелітопольський міський голова Іван Федоров та заступник Мелітопольського міського голови Олександр Щербаков, депутатського корпусу, структурних підрозділів міської ради та виконкому, бізнесу, а також всі небайдужі любителі спорту, для яких турнір став доброю традицією.

Переможницями у велогонці в окремій категорії «Вело-дівчата» стали Мітіна Вікторія, Марина Соколовська, Ірина Шевченко.У категорії МТБ 3-є місце зайняв Ігор Харитонов, 2-е місце -Дмитро Рильський , 1-е місце — Євген Алейников. Найшвидшими велосипедистами в категорії «Шосе» стали Ігор Ермалюга, Антон Кошель та Олександр Литвиненко.
        У командному заліку з триатлону 3-є місце зайняла команда «Поліція» (Ярослав Корницький, Андрій Пилипенко, Станіслав Лісов), 2-е місце - команда «Professional» (Анатолій Зінченко,Володимир Вороненко, Андрій Антропов ), 1-е місце і титул чемпіона 21-го «Турніру поколінь» дісталися команді «Темеринда » (Олексій Головачов,Євген Гуценко,Євген Русанов).
В індивідуальній першості бронзова медаль дісталася Мігуля Вадим, срібло завоював Артем Мамін. Титул чемпіона, а також золота медаль дістались Дмитру Кутовому.

Загальний призовий фонд становить 150 тисяч гривень.